| Kenteken | R-309-RD |
| Merk | Ford |
| Type | puma |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 31-10-2022 |
| Nieuwprijs | € 30.115,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 90 Kw | 122 pk |
| Elektrisch vermogen | 9 Kw | 12 pk |
| Totaal vermogen | 99 Kw | 135 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Gewicht | 1280 kg |
| APK vervaldatum | 31-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 31-10-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-10-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 421 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1765 kg |
| Massa leeg voertuig | 1180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1765 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5cfhtna5qax |
| Variant | b7jb12x |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-05-2025
Rapport opnieuw genereren