| Kenteken | R-417-LB |
| Merk | Audi |
| Type | a3 sportback |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 03-10-2022 |
| Nieuwprijs | € 38.237,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Gewicht | 1295 kg |
| APK vervaldatum | 03-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 03-10-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-10-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 110 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 435 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1770 kg |
| Massa leeg voertuig | 1195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1770 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fm6fm6aj021rt011a174biaem1vln1b0b |
| Variant | sdlaaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 14-05-2025
Rapport opnieuw genereren