| Kenteken | R-433-DB |
| Merk | Audi |
| Type | s5 sportback |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 21-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 114.142,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 251 Kw | 341 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Gewicht | 1895 kg |
| APK vervaldatum | 13-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 21-04-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-09-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2967 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 85 db |
| Toerental geluidsniveau | 2963 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 169 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 476 cm |
| Hoogte | 137 cm |
| Wielbasis | 283 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1900 kg |
| Technische max massa voertuig | 2380 kg |
| Massa leeg voertuig | 1795 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2380 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | qa8qa8d5016rt241e19s44bibem10d2 |
| Variant | s2dmkcq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-04-2025
Rapport opnieuw genereren