| Kenteken | R-437-LS |
| Merk | Mitsubishi |
| Type | eclipse cross |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 13-10-2022 |
| Nieuwprijs | € 44.649,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 79 Kw | 107 pk |
| Elektrisch vermogen | 130 Kw | 177 pk |
| Totaal vermogen | 209 Kw | 284 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 162 km/h |
| Gewicht | 1975 kg |
| APK vervaldatum | 13-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 13-10-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-10-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2360 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 455 cm |
| Hoogte | 168 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2425 kg |
| Massa leeg voertuig | 1875 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2425 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | aedbrrb5eaaa |
| Variant | gl321 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 20-04-2025
Rapport opnieuw genereren
