| Kenteken | R-475-SF |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | glb 180 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 29-07-2022 |
| Nieuwprijs | € 60.531,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Gewicht | 1550 kg |
| APK vervaldatum | 29-07-2026 |
| Datum eerste toelating | 29-07-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 27-12-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 283 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2280 kg |
| Massa leeg voertuig | 1450 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2280 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fzaa170a |
| Variant | oxh9t2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-05-2025
Rapport opnieuw genereren