| Kenteken | R-475-XB |
| Merk | Renault |
| Type | clio |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-12-2022 |
| Nieuwprijs | € 22.767,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 67 Kw | 91 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1163 kg |
| APK vervaldatum | 15-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-12-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-12-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 111 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 405 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 580 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Technische max massa voertuig | 1595 kg |
| Massa leeg voertuig | 1063 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1595 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mt6ua8ga5200 |
| Variant | be2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-04-2025
Rapport opnieuw genereren