| Kenteken | R-541-VT |
| Merk | Audi |
| Type | q4 sportback 50 e-tron |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 12-12-2022 |
| Nieuwprijs | € 77.136,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Elektrisch vermogen | 220 Kw | 299 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 2215 kg |
| APK vervaldatum | 12-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 12-12-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-12-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 459 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Wielbasis | 277 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 2715 kg |
| Massa leeg voertuig | 2115 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2715 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | qe1qe1g1z03rt021a200gaaem0 |
| Variant | sbm9tq1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 26-03-2025
Rapport opnieuw genereren