| Kenteken | R-553-XR |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | a 180 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 16-01-2023 |
| Nieuwprijs | € 46.995,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Gewicht | 1365 kg |
| APK vervaldatum | 16-01-2027 |
| Datum eerste toelating | 16-01-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-01-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 446 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1880 kg |
| Massa leeg voertuig | 1265 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1880 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fzaa151a |
| Variant | x2h9t2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-04-2025
Rapport opnieuw genereren