| Kenteken | R-749-LL |
| Merk | Kia |
| Type | sportage |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 25-10-2022 |
| Nieuwprijs | € 50.855,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 133 Kw | 181 pk |
| Elektrisch vermogen | 67 Kw | 91 pk |
| Totaal vermogen | 200 Kw | 272 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Gewicht | 1905 kg |
| APK vervaldatum | 25-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 25-10-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-10-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1598 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 452 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1350 kg |
| Technische max massa voertuig | 2415 kg |
| Massa leeg voertuig | 1805 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2415 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | a63f21 |
| Variant | f5p54 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 07-06-2025
Rapport opnieuw genereren