| Kenteken | R-843-JZ |
| Merk | Volvo |
| Type | v70 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 02-06-2008 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 210 Kw | 286 pk |
| Vermogen per kg | 0,12 Kw/kg |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Gewicht | 1815 kg |
| APK vervaldatum | 01-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 02-06-2008 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 07-10-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2953 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 4200 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 8.1 l/100km | 1l op 12.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 16.7 l/100km | 1l op 6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11.3 l/100km | 1l op 8.8 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 270 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | 189 cm |
| Lengte | 482 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 282 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2410 kg |
| Massa leeg voertuig | 1715 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2410 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | bw9956?? |
| Variant | bw99 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-05-2025
Rapport opnieuw genereren