| Kenteken | R-877-GG |
| Merk | Volkswagen |
| Type | golf |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 03-01-2022 |
| Nieuwprijs | € 35.510,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Gewicht | 1302 kg |
| APK vervaldatum | 03-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 03-01-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-12-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 69 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 99 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 650 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1810 kg |
| Massa leeg voertuig | 1202 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1810 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fd7fd7cw005n4bison1vl1bvr2a00 |
| Variant | acdlaax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-07-2025
Rapport opnieuw genereren