| Kenteken | R-887-TD |
| Merk | Volkswagen |
| Type | t-cross |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 28-11-2022 |
| Nieuwprijs | € 34.425,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 189 km/h |
| Gewicht | 1290 kg |
| APK vervaldatum | 28-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 28-11-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-11-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 71 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.3 l/100km | 1l op 23.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 114 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 411 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 255 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 1770 kg |
| Massa leeg voertuig | 1190 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1770 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fd7fd7cw0094bi1aa0i |
| Variant | dlaaacx05 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-05-2025
Rapport opnieuw genereren