| Kenteken | R-888-TG |
| Merk | Audi |
| Type | a1 |
| Kleur | bruin |
| Bouwjaar | 18-02-2014 |
| Nieuwprijs | € 19.489,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 63 Kw | 86 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 1115 kg |
| APK vervaldatum | 27-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-02-2014 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-05-2024 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3600 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 118 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1490 kg |
| Massa leeg voertuig | 1015 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1490 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm52t106r8x51lls47mjem2an |
| Variant | acbzaf1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-09-2025
Rapport opnieuw genereren