| Kenteken | R-917-LV |
| Merk | Alfa Romeo |
| Type | stelvio |
| Kleur | rood |
| Bouwjaar | 21-09-2017 |
| Nieuwprijs | € 68.419,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 206 Kw | 280 pk |
| Vermogen per kg | 0,12 Kw/kg |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Gewicht | 1735 kg |
| APK vervaldatum | 15-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 21-09-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-12-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1995 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 161 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 190 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 282 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2300 kg |
| Technische max massa voertuig | 2300 kg |
| Massa leeg voertuig | 1635 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2300 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5 |
| Variant | axa2a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 27-08-2025
Rapport opnieuw genereren