| Kenteken | R-944-XJ |
| Merk | Toyota |
| Type | bz4x |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 15-12-2022 |
| Nieuwprijs | € 50.110,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 79 Kw | 107 pk |
| Elektrisch vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Gewicht | 1980 kg |
| APK vervaldatum | 15-12-2026 |
| Datum eerste toelating | 15-12-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-12-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 64 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 285 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 2465 kg |
| Massa leeg voertuig | 1880 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2465 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | xeam10l-mwdpsw(1a) |
| Variant | xeam10(w) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 04-05-2025
Rapport opnieuw genereren