| Kenteken | R-961-HF |
| Merk | Ford |
| Type | fiesta |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 20-10-2010 |
| Nieuwprijs | € 12.513,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 60 Kw | 82 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Gewicht | 1054 kg |
| APK vervaldatum | 05-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 20-10-2010 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-09-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1242 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 82 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 129 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | 172 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 525 kg |
| Aanhanger geremd | 600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1495 kg |
| Massa leeg voertuig | 954 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1495 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5aaaab |
| Variant | snjb1j |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-04-2025
Rapport opnieuw genereren