| Kenteken | R-971-NK |
| Merk | Nissan |
| Type | qashqai |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 22-07-2021 |
| Nieuwprijs | € 38.604,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,00 Kw/kg |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Gewicht | 1404 kg |
| APK vervaldatum | 22-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 22-07-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-01-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1935 kg |
| Massa leeg voertuig | 1304 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1935 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | a07 |
| Variant | a |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 24-05-2025
Rapport opnieuw genereren