| Kenteken | R-972-DS |
| Merk | Peugeot |
| Type | 5008 |
| Kleur | bruin |
| Bouwjaar | 09-08-2022 |
| Nieuwprijs | € 40.699,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 96 Kw | 131 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Gewicht | 1504 kg |
| APK vervaldatum | 09-08-2026 |
| Datum eerste toelating | 09-08-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 09-08-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 66 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 117 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 284 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1100 kg |
| Technische max massa voertuig | 2140 kg |
| Massa leeg voertuig | 1404 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2140 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | hnsm-s1p600 |
| Variant | r |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 17-05-2025
Rapport opnieuw genereren