| Kenteken | R-987-NG |
| Merk | Mazda |
| Type | cx-30 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 14-10-2022 |
| Nieuwprijs | € 40.400,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 138 Kw | 188 pk |
| Elektrisch vermogen | 5 Kw | 7 pk |
| Totaal vermogen | 143 Kw | 194 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Gewicht | 1530 kg |
| APK vervaldatum | 14-10-2026 |
| Datum eerste toelating | 14-10-2022 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-10-2022 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1965 kg |
| Massa leeg voertuig | 1430 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1965 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | acw0ab |
| Variant | 6wh |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 13-01-2026
Rapport opnieuw genereren