| Kenteken | RB-360-L |
| Merk | Skoda |
| Type | octavia |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 20-10-2017 |
| Nieuwprijs | € 34.630,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1291 kg |
| APK vervaldatum | 20-10-2025 |
| Datum eerste toelating | 20-10-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-10-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1395 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.5 l/100km | 1l op 22.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.1 l/100km | 1l op 19.6 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 181 cm |
| Lengte | 467 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1861 kg |
| Massa leeg voertuig | 1191 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1861 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nfd7fd7cw002stvln687 |
| Variant | acczdax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren