| Kenteken | RD-597-K |
| Merk | Dacia |
| Type | duster |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 31-10-2017 |
| Nieuwprijs | € 22.119,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 92 Kw | 125 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1276 kg |
| APK vervaldatum | 13-09-2026 |
| Datum eerste toelating | 31-10-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 31-10-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.3 l/100km | 1l op 13.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 138 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 182 cm |
| Lengte | 432 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Wielbasis | 267 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 635 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1751 kg |
| Massa leeg voertuig | 1176 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1751 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | hsdcw6 |
| Variant | hsdcw |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren