| Kenteken | RF-432-K |
| Merk | Kia |
| Type | rio |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 03-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 18.020,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 74 Kw | 101 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1155 kg |
| APK vervaldatum | 03-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 03-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 03-11-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3375 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Brandstofverbruik stad | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 94 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 173 cm |
| Lengte | 407 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 258 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1600 kg |
| Massa leeg voertuig | 1055 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1600 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | m52az1 |
| Variant | b5p21 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren