| Kenteken | RF-475-N |
| Merk | Mazda |
| Type | 6 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 10-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 37.745,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 121 Kw | 165 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1415 kg |
| APK vervaldatum | 10-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 10-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-11-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 80 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5 l/100km | 1l op 20 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.7 l/100km | 1l op 13 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 184 cm |
| Lengte | 487 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Wielbasis | 283 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1975 kg |
| Massa leeg voertuig | 1315 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1975 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 86w00 |
| Variant | 627 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 29-08-2025
Rapport opnieuw genereren
