| Kenteken | RG-184-H |
| Merk | Renault |
| Type | clio |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 19-09-2017 |
| Nieuwprijs | € 19.957,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1157 kg |
| APK vervaldatum | 19-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 19-09-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-11-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 898 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.1 l/100km | 1l op 24.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.7 l/100km | 1l op 17.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 105 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 259 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 575 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1621 kg |
| Massa leeg voertuig | 1057 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1621 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5rb20a |
| Variant | 5rb2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 15-06-2025
Rapport opnieuw genereren