| Kenteken | RG-655-Z |
| Merk | Renault |
| Type | scenic |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 29-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 36.650,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 97 Kw | 132 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1560 kg |
| APK vervaldatum | 29-11-2025 |
| Datum eerste toelating | 29-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-11-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.5 l/100km | 1l op 13.3 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 136 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Wielbasis | 280 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1850 kg |
| Technische max massa voertuig | 2252 kg |
| Massa leeg voertuig | 1460 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2252 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mr6rva017000 |
| Variant | rf2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 22-06-2025
Rapport opnieuw genereren
