| Kenteken | RH-654-P |
| Merk | Volvo |
| Type | v60 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 01-12-2017 |
| Nieuwprijs | € 44.845,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 140 Kw | 190 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1589 kg |
| APK vervaldatum | 01-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 01-12-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 01-12-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1969 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3525 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.9 l/100km | 1l op 20.4 km |
| Brandstofverbruik stad | 7.4 l/100km | 1l op 13.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 136 g/km |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 187 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Wielbasis | 278 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2200 kg |
| Massa leeg voertuig | 1489 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2000 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | fw41l0?? |
| Variant | fw41 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 08-06-2025
Rapport opnieuw genereren