| Kenteken | RJ-192-F |
| Merk | Peugeot |
| Type | 2008 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 30-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 21.770,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1165 kg |
| APK vervaldatum | 13-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 30-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 30-11-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1199 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.9 l/100km | 1l op 25.6 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 103 g/km |
| Emissienorm | euro 6 |
| Breedte | 174 cm |
| Lengte | 416 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 254 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 580 kg |
| Aanhanger geremd | 1250 kg |
| Technische max massa voertuig | 1655 kg |
| Massa leeg voertuig | 1065 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1655 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 6/s |
| Variant | uhnz |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren