| Kenteken | RK-392-F |
| Merk | Kia |
| Type | cee d |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 05-02-2013 |
| Nieuwprijs | € 24.949,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 73 Kw | 99 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1258 kg |
| APK vervaldatum | 12-12-2025 |
| Datum eerste toelating | 05-02-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 12-12-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1396 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 85 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 8.4 l/100km | 1l op 11.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6.1 l/100km | 1l op 16.4 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 143 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 265 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1820 kg |
| Massa leeg voertuig | 1158 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1820 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | m61cz1 |
| Variant | b5p11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-06-2025
Rapport opnieuw genereren