| Kenteken | RK-654-J |
| Merk | Capron |
| Type | t337 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 13-03-2009 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2830 kg |
| APK vervaldatum | 18-08-2025 |
| Datum eerste toelating | 13-03-2009 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-12-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2198 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 86 db |
| Toerental geluidsniveau | 2625 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 375 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2730 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | j1hg5g14ca9006 |
| Variant | hte3fd |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 23-06-2025
Rapport opnieuw genereren