| Kenteken | RL-684-P |
| Merk | BMW |
| Type | x5 xdrive30d |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 26-09-2016 |
| Nieuwprijs | € 115.685,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 190 Kw | 258 pk |
| Vermogen per kg | 0,09 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2145 kg |
| APK vervaldatum | 17-03-2025 |
| Datum eerste toelating | 26-09-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 06-01-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | nee |
| Export indicator | ja |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2993 cc |
| Rijdend geluid | 73 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3000 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 5.5 l/100km | 1l op 18.2 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.8 l/100km | 1l op 14.7 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6 l/100km | 1l op 16.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 158 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 293 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2825 kg |
| Massa leeg voertuig | 2045 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2825 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 6a25000a |
| Variant | ks41 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 25-08-2025
Rapport opnieuw genereren