| Kenteken | RN-726-G |
| Merk | Opel |
| Type | astra |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 14-12-2011 |
| Nieuwprijs | € 29.920,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 103 Kw | 140 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1503 kg |
| APK vervaldatum | 05-06-2026 |
| Datum eerste toelating | 14-12-2011 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 29-12-2017 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | nee |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1364 cc |
| Rijdend geluid | 72 db |
| Stationair geluid | 79 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.7 l/100km | 1l op 21.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 8 l/100km | 1l op 12.5 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.9 l/100km | 1l op 16.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 139 g/km |
| Emissienorm | euro 5 a |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 269 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1935 kg |
| Massa leeg voertuig | 1403 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1935 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 1a06afalfmc5 |
| Variant | bc11 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 16-06-2025
Rapport opnieuw genereren