| Kenteken | RP-002-P |
| Merk | Ford |
| Type | fiesta |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 31-07-2015 |
| Nieuwprijs | € 17.420,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 59 Kw | 80 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1054 kg |
| APK vervaldatum | 23-09-2025 |
| Datum eerste toelating | 31-07-2015 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-01-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 998 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 76 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.8 l/100km | 1l op 26.3 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.8 l/100km | 1l op 17.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.6 l/100km | 1l op 21.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 105 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 525 kg |
| Aanhanger geremd | 650 kg |
| Technische max massa voertuig | 1530 kg |
| Massa leeg voertuig | 954 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1530 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 5amaaf |
| Variant | p4jd1d |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-06-2025
Rapport opnieuw genereren