| Kenteken | RP-288-G |
| Merk | Suzuki |
| Type | vitara |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 02-01-2018 |
| Nieuwprijs | € 23.758,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1150 kg |
| APK vervaldatum | 02-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 02-01-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 02-01-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1586 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 78 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4.8 l/100km | 1l op 20.8 km |
| Brandstofverbruik stad | 6.3 l/100km | 1l op 15.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5.3 l/100km | 1l op 18.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 123 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 418 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1730 kg |
| Massa leeg voertuig | 1050 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1730 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mt2 |
| Variant | d21s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren