| Kenteken | RS-217-L |
| Merk | Opel |
| Type | karl rocks / viva rocks |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 18-01-2018 |
| Nieuwprijs | € 14.986,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 55 Kw | 75 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 939 kg |
| APK vervaldatum | 18-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 18-01-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 18-01-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 71 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 4 l/100km | 1l op 25 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.2 l/100km | 1l op 19.2 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 101 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 163 cm |
| Lengte | 368 cm |
| Hoogte | 153 cm |
| Wielbasis | 239 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 1353 kg |
| Massa leeg voertuig | 839 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1353 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | b11pa5aykk2b |
| Variant | ehxxfxx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 12-06-2025
Rapport opnieuw genereren