| Kenteken | RV-023-Z |
| Merk | Ford |
| Type | fiesta |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 16-02-2018 |
| Nieuwprijs | € 18.034,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 63 Kw | 86 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1135 kg |
| APK vervaldatum | 16-02-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-02-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 16-02-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1084 cc |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | 74 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 3.7 l/100km | 1l op 27 km |
| Brandstofverbruik stad | 5.6 l/100km | 1l op 17.9 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4.4 l/100km | 1l op 22.7 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 101 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 176 cm |
| Lengte | 407 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Wielbasis | 249 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 565 kg |
| Aanhanger geremd | 750 kg |
| Technische max massa voertuig | 1645 kg |
| Massa leeg voertuig | 1035 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1645 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | 5aepzn00kap |
| Variant | xyjb1jx |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 23-06-2025
Rapport opnieuw genereren