| Kenteken | RV-640-K |
| Merk | Peugeot |
| Type | 407 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 04-10-2007 |
| Nieuwprijs | - |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 120 Kw | 163 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 1600 kg |
| APK vervaldatum | 12-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 04-10-2007 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 20-06-2018 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 2230 cc |
| Rijdend geluid | 74 db |
| Stationair geluid | 83 db |
| Toerental geluidsniveau | 4406 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | 6.9 l/100km | 1l op 14.5 km |
| Brandstofverbruik stad | 13.1 l/100km | 1l op 7.6 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9.2 l/100km | 1l op 10.9 km |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 219 g/km |
| Emissienorm | euro 4 |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 272 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1390 kg |
| Technische max massa voertuig | 1940 kg |
| Massa leeg voertuig | 1500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1940 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | h |
| Variant | j |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 09-06-2025
Rapport opnieuw genereren