| Kenteken | S-019-PT |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | eqc 400 4matic |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 21-03-2023 |
| Nieuwprijs | € 77.161,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 150 Kw | 204 pk |
| Elektrisch vermogen | 300 Kw | 408 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Gewicht | 2495 kg |
| APK vervaldatum | 21-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 21-03-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-03-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 67 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 192 cm |
| Lengte | 477 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Wielbasis | 287 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2940 kg |
| Massa leeg voertuig | 2395 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2940 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | zzaa050a |
| Variant | yne0z1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-05-2025
Rapport opnieuw genereren