| Kenteken | S-035-ZG |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | gla 180 |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 22-04-2021 |
| Nieuwprijs | € 56.308,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Gewicht | 1480 kg |
| APK vervaldatum | 22-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 22-04-2021 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 28-04-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 130 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 444 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 740 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2010 kg |
| Massa leeg voertuig | 1380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2010 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fzaa150a |
| Variant | ohh9t2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 30-04-2025
Rapport opnieuw genereren