| Kenteken | S-069-XF |
| Merk | Volkswagen |
| Type | tiguan |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 01-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 51.854,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 132 Kw | 179 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Gewicht | 1645 kg |
| APK vervaldatum | 19-05-2026 |
| Datum eerste toelating | 01-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 10-05-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1984 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 170 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 186 cm |
| Lengte | 449 cm |
| Hoogte | 164 cm |
| Wielbasis | 268 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2500 kg |
| Technische max massa voertuig | 2260 kg |
| Massa leeg voertuig | 1545 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2260 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ad7ad7dl004gn5r5nvr27mm63 |
| Variant | acczpax1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 28-05-2025
Rapport opnieuw genereren
