| Kenteken | S-073-SK |
| Merk | Toyota |
| Type | c-hr |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 16-12-2016 |
| Nieuwprijs | € 30.089,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 85 Kw | 116 pk |
| Vermogen per kg | 0,06 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1450 kg |
| APK vervaldatum | 30-01-2026 |
| Datum eerste toelating | 16-12-2016 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 25-05-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1197 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 72 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 136 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 436 cm |
| Hoogte | 157 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 720 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1845 kg |
| Massa leeg voertuig | 1350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1845 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | ngx10l-ahfexw(3a) |
| Variant | ngx10(h) |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 03-06-2025
Rapport opnieuw genereren