| Kenteken | S-073-TP |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | sprinter |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 04-04-2023 |
| Nieuwprijs | € 64.082,- |
| Brandstof | diesel |
| Vermogen | 110 Kw | 150 pk |
| Vermogen per kg | 0,04 Kw/kg |
| Topsnelheid | 159 km/h |
| Gewicht | 2890 kg |
| APK vervaldatum | 04-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 04-04-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 04-04-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | ja |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1950 cc |
| Rijdend geluid | 70 db |
| Stationair geluid | 84 db |
| Toerental geluidsniveau | 2850 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro vi e |
| Breedte | 202 cm |
| Lengte | 697 cm |
| Hoogte | 263 cm |
| Wielbasis | 433 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3500 kg |
| Massa leeg voertuig | 2790 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3500 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | - |
| Variant | - |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 3 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 18-10-2025
Rapport opnieuw genereren