| Kenteken | S-155-PZ |
| Merk | Skoda |
| Type | kamiq |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 22-03-2023 |
| Nieuwprijs | € 29.090,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 81 Kw | 110 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Gewicht | 1227 kg |
| APK vervaldatum | 22-03-2027 |
| Datum eerste toelating | 22-03-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 22-03-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Rijdend geluid | 64 db |
| Stationair geluid | 70 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | 179 cm |
| Lengte | 424 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 264 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 610 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1701 kg |
| Massa leeg voertuig | 1127 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1701 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | nfm6fm6aj0214bistnk2n1a1a |
| Variant | abcdlaax0 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 29-05-2025
Rapport opnieuw genereren