| Kenteken | S-164-HB |
| Merk | Suzuki |
| Type | vitara |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 15-02-2023 |
| Nieuwprijs | € 28.505,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 99 Kw | 135 pk |
| Elektrisch vermogen | 10 Kw | 14 pk |
| Totaal vermogen | 109 Kw | 148 pk |
| Vermogen per kg | 0,08 Kw/kg |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Gewicht | 1240 kg |
| APK vervaldatum | 15-02-2027 |
| Datum eerste toelating | 15-02-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 15-02-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1373 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | - |
| Breedte | 178 cm |
| Lengte | 417 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Wielbasis | 250 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 600 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1650 kg |
| Massa leeg voertuig | 1140 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1650 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | mt |
| Variant | dd1s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 10-05-2025
Rapport opnieuw genereren