| Kenteken | S-175-NP |
| Merk | Suzuki |
| Type | ignis |
| Kleur | wit |
| Bouwjaar | 09-08-2018 |
| Nieuwprijs | € 19.053,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 66 Kw | 90 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Gewicht | 905 kg |
| APK vervaldatum | 18-04-2027 |
| Datum eerste toelating | 09-08-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 08-03-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1242 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 77 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 104 g/km |
| Emissienorm | euro 6 za |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | 160 cm |
| Wielbasis | 244 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Technische max massa voertuig | 1330 kg |
| Massa leeg voertuig | 805 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1330 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | amt-4 |
| Variant | h11s |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 06-06-2025
Rapport opnieuw genereren
