| Kenteken | S-185-JV |
| Merk | Kia |
| Type | ev6 |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 14-02-2023 |
| Nieuwprijs | € 57.260,- |
| Brandstof | elektriciteit |
| Vermogen | 60 Kw | 82 pk |
| Elektrisch vermogen | 168 Kw | 228 pk |
| Vermogen per kg | 0,03 Kw/kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Gewicht | 1985 kg |
| APK vervaldatum | 14-02-2027 |
| Datum eerste toelating | 14-02-2023 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 14-02-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | - |
| Motorinhoud | - |
| Rijdend geluid | 68 db |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | ax |
| Breedte | 188 cm |
| Lengte | 468 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Wielbasis | 290 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2425 kg |
| Massa leeg voertuig | 1885 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2425 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | logisch |
| Uitvoering | e11a11 |
| Variant | f5e22 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 01-06-2025
Rapport opnieuw genereren
