| Kenteken | S-228-GG |
| Merk | Mazda |
| Type | cx-3 |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 07-08-2018 |
| Nieuwprijs | € 28.839,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 88 Kw | 120 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Gewicht | 1235 kg |
| APK vervaldatum | 26-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 07-08-2018 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-01-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1998 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 81 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 137 g/km |
| Emissienorm | euro 6 w |
| Breedte | 177 cm |
| Lengte | 428 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 605 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Technische max massa voertuig | 1690 kg |
| Massa leeg voertuig | 1135 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1690 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 61w00 |
| Variant | 6w7 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 16-05-2025
Rapport opnieuw genereren