| Kenteken | S-266-GD |
| Merk | Porsche |
| Type | 911 targa 4 gts |
| Kleur | grijs |
| Bouwjaar | 07-11-2017 |
| Nieuwprijs | € 205.867,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 331 Kw | 450 pk |
| Vermogen per kg | 0,20 Kw/kg |
| Topsnelheid | 306 km/h |
| Gewicht | 1680 kg |
| APK vervaldatum | 11-04-2026 |
| Datum eerste toelating | 07-11-2017 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 11-04-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2981 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 96 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 196 g/km |
| Emissienorm | euro 6 zd |
| Breedte | 185 cm |
| Lengte | 453 cm |
| Hoogte | 129 cm |
| Wielbasis | 245 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Technische max massa voertuig | 2040 kg |
| Massa leeg voertuig | 1580 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2040 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | 29 |
| Variant | tm22 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 21-05-2025
Rapport opnieuw genereren