| Kenteken | S-269-HL |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | amg gle 53 4matic+ |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 14-01-2020 |
| Nieuwprijs | € 136.092,- |
| Brandstof | hybride |
| Vermogen | 323 Kw | 439 pk |
| Elektrisch vermogen | 16 Kw | 22 pk |
| Totaal vermogen | 339 Kw | 461 pk |
| Vermogen per kg | 0,14 Kw/kg |
| Topsnelheid | - |
| Gewicht | 2305 kg |
| APK vervaldatum | 27-10-2027 |
| Datum eerste toelating | 14-01-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 26-01-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | ja |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 6 |
| Motorinhoud | 2999 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | - |
| Toerental geluidsniveau | - |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | - |
| Emissienorm | euro 6 dg |
| Breedte | 202 cm |
| Lengte | 495 cm |
| Hoogte | 183 cm |
| Wielbasis | 300 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 3500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3050 kg |
| Massa leeg voertuig | 2205 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 3050 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | czaad5ca |
| Variant | b26at1 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 29-10-2025
Rapport opnieuw genereren