| Kenteken | S-272-FT |
| Merk | Volkswagen |
| Type | polo |
| Kleur | blauw |
| Bouwjaar | 03-07-2013 |
| Nieuwprijs | € 16.270,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 51 Kw | 69 pk |
| Vermogen per kg | 0,05 Kw/kg |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Gewicht | 1072 kg |
| APK vervaldatum | 31-07-2025 |
| Datum eerste toelating | 03-07-2013 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 21-01-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 3 |
| Motorinhoud | 1198 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 75 db |
| Toerental geluidsniveau | 3500 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 119 g/km |
| Emissienorm | euro 5 j |
| Breedte | 168 cm |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 246 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 530 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1550 kg |
| Massa leeg voertuig | 972 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1550 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fm5fm52t111llevr27mj |
| Variant | abcgpa |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 29-05-2025
Rapport opnieuw genereren