| Kenteken | S-350-SZ |
| Merk | Mercedes Benz |
| Type | cla 180 |
| Kleur | zwart |
| Bouwjaar | 11-11-2020 |
| Nieuwprijs | € 44.664,- |
| Brandstof | benzine |
| Vermogen | 100 Kw | 136 pk |
| Vermogen per kg | 0,07 Kw/kg |
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Gewicht | 1425 kg |
| APK vervaldatum | 11-11-2026 |
| Datum eerste toelating | 11-11-2020 |
| Datum eerste tenaamstelling in nederland | 13-04-2023 |
| Wacht op keuren | geen verstrekking in open data |
| Wam verzekerd | ja |
| Openstaande terugroepactie indicator | nee |
| Taxi indicator | nee |
| Tenaamstellen mogelijk | ja |
| Export indicator | nee |
| Cilinders | 4 |
| Motorinhoud | 1332 cc |
| Rijdend geluid | - |
| Stationair geluid | 73 db |
| Toerental geluidsniveau | 3750 rpm |
| Brandstofverbruik buitengebied | - |
| Brandstofverbruik stad | - |
| Brandstofverbruik gecombineerd | - |
| Gecombineerde CO² uitstoot | 123 g/km |
| Emissienorm | euro 6 ap |
| Breedte | - |
| Lengte | - |
| Hoogte | - |
| Wielbasis | 273 cm |
| Laadvermogen | - |
| Aanhanger ongeremd | 710 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Technische max massa voertuig | 1945 kg |
| Massa leeg voertuig | 1325 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 1945 kg |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | geen oordeel |
| Uitvoering | fzaa152a |
| Variant | 33h9t2 |
| Assen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Voertuigsoort | personenauto |
Rapportdatum: 11-05-2025
Rapport opnieuw genereren